NOT: SEO Uyumlu Makale Hizmeti detayları ve fiyatlandırma makalenin alt kısmındadır.

SEO Uyumlu Makale Hizmeti Nedir?

SEO uyumlu makale demek, web sitenizde yayımladığınız ya da yayımlayacağınız yazıların arama motorları tarafından kaliteli, özgün ve bilgi içeren yazılar/makaleler olarak algılanması demektedir. Eğer sosyal medyada çok iyi bir kitleye sahip değilseniz, yayımlayacağınız yazılar SEO uyumlu değilse, boşa kürek çektiğiniz anlamına geliyor.

YazarOlmak.com, deneyimli SEO uyumlu makale yazarlarıyla web sitesi trafiğini arttırmayı ve ziyaret eden kullanıcıların web sitenizde daha fazla kalmasını hedefler. 

SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Web sitenizde yayımlamak istediğiniz içerik için belirlemiş olduğunuz anahtar kelime ya da kelimeleri tarafımıza iletmeniz durumunda, SEO uyumlu makaleniz aşağıdaki şekilde düzenlenecek ve tarafınıza teslim edilecektir.

  1. Doğru oranda anahtar kelime kullanımı,
  2. Anahtar kelimenin başlık ve alt başlıklarda kullanımı,
  3. Başlık karakter sayıları,
  4. H1, H2 başlık kullanımı (gerektiğinde),
  5. Anahtar kelimelerin belirgin tutulması,
  6. Kısa ve anlaşılır paragraflar,
  7. Kaliteli ve özgün içerik.

Detaylı bilgilendirme için: SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır? 

“Daha Uygun Fiyatlara Hizmet Varken, Neden YazarOlmak.com’u Tercih Etmeliyim?”

SEO uyumlu makale söz konusu olduğunda birçok insan yalnızca anahtar kelime kullanımının yeterli olduğunu ve birkaç makale paylaşımı yaparak o anahtar kelimelerde üst sıralara çıkılabileceğini düşünür. Oysa YazarOlmak.com’un SEO uyumlu makale yazarları, üst sıralara çıkmanın ve daha çok okunabilmenin en önemli şartının kaliteli, özgün içeriklerin sürekli paylaşılması gerektiğini bilir.

YazarOlmak.com’un çalıştığı yazarlar alanlarında deneyimlidir ve memnuniyet odaklı çalışırlar. Bu sebepten ötürü makalelerinizin kalitesi, herhangi bir makaleden çok daha fazla olacaktır. Ödeyeceğiniz tutar, kesinlikle gerçek bir SEO uyumlu makale hizmeti için fazla değildir. Çünkü fiyat, yarar kıyaslaması yapıldığında, ödeyeceğiniz tutarın karşılığını kesinlikle alacaksınız.*

*Bir ya da iki makale paylaşarak arama motorlarında yükselebileceğinizi vaat edenlere inanmayınız.

SEO Uyumlu Makale Hizmeti | Sipariş Vermek İçin

Yapmanız gereken iki şey var; konuları, anahtar kelimeleri belirlemek ve editor@yazarolmak.com adresine mail atmak. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacak ve teslimat tarihi iletilecektir. 2.000 kelimeye kadar aynı gün teslimat sağlanabilmektedir.*

*Bir sonraki güne sarkacak siparişler için tarafınıza bilgi aktarımı yapılacaktır.

Toplu Sipariş Hakkında

Tamamen memnuniyet odaklı ve özgün makale hizmeti veriyoruz. Kaliteden vazgeçmemek adına toplu sipariş adedimizi sınırlandırdık. Teslimat tarihleri ve toplu sipariş adetleri için iletişime geçiniz.

iletişim: editor@yazarolmak.com