Reklam ve İşbirliği

reklam ve işbirliği

YazarOlmak.com yazar ve yazar adaylarına birçok ipucu verirken, aynı zamanda bünyesindeki yazarlar tecrübelerini  paylaşarak birçok bilgiye tek kanaldan ulaşılmasını sağlamaktadır. Bu süreçte okurlarından, içeriklerden faydalanmaları karşılığında hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir.

YazarOlmak.com yazarlık, yaratıcı yazarlık, kitap yayımlatmak, editörlük, kitap kapağı hazırlamak, yayınevleriyle iletişim, makale yazarlığı, karakter oluşturma ve benzeri konularda üst kalitede içerikler üreterek, okurlarının faydalanabileceği, danışabileceği bir platform olmuştur.

Yayınevleri, dergiler, bloglar ve yazarlar dilerlerse YazarOlmak.com reklam alanlarında ürün, hizmet ya da web siteleri için yer ayırtabilir, yazar ve yazar adaylarına kolaylıkla ulaşabilirler. Aşağıda, reklam alanları ve fikirleri yer almaktadır.

  • İçerik paylaşımı

Ürününüzle (marka-yayınevi-, ürün -dergi ve kitap-, blog) ilgili bizim kaleme alacağımız bir tanıtım yazısının, alakalı içerik linkine çıkışının sağlanması. Böylece hem tanıtım gerçekleştirmiş olacak, hem de sitenizin tanınılırlığını arama motorlarına kanıtlayarak, arama sonuçlarında üst sıralara çıkacaksınız.

  • Link paylaşımı

Platform üzerinde, belirlenecek bölgeye markanızın belirli bir süre boyunca konumlandırılması. Böylece göz önünde olacak, ürününüzü ilgili kitleye duyurabileceksiniz. Aynı zamanda sitenizin tanınırlığını arama motorlarına kanıtlayarak, arama sonuçlarında üst sıralara çıkacaksınız.

  • Banner reklamı

Markanıza ait, belirlenecek ölçülerde banner, yine belirlenecek bölgelerde (üst kısım ya da yazı sonu, arası gibi), anlaşıldığı süre boyunca yayınlanacak. Böylece hedef kitlenize sesinizi duyurma şansı bulacaksınız.

  • Sidebar reklamı 

Markanıza ait reklam görselini, anlaşılan süre boyunca yayımlayacağız.

  • Mentörlük 

Blog yazarlığı, makale yazarlığı, editörlük, redaksiyon, kapak tasarımı, kitap tasarımı  gibi konularda mentörlük desteği alarak, hedefinize daha kolay ulaşabilmenin rahatlığına kavuşacaksınız.

YazarOlmak.com, reklam gelirleriyle hizmet kalitesini daha fazla arttırmak ve yazar adaylarına daha iyi destek olabilmek için araştırma, tanıtım ve içerik üretme konularının üzerine ekibini büyüterek eğilebilmeyi hedeflemektedir.

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak, talep ettiğiniz hizmeti ya da ürünü belirtmeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin
Hiçbir Şeyi Kaçırmayın

Öğrenme isteğiyle dolu olanların arasına katılın

Abonelik için teşekkürler

Bir şeyler yanlış gitti.