Hakkımızda

Yazar Olmak,  Türkiye içerisindeki yazar  ve yazar adaylarının danışabileceği, deneyimlerini paylaşabileceği bir kurum  olmadığını fark ederek gönüllü olarak bir grup edebiyat sever tarafından kurulmuş platformdur.

Ekip, sürekli olarak kendini geliştirmeyi görev edinmiş, hali hazırda yazar ya da editör olan, aynı zamanda gönüllü olarak bu çalışma içerisinde yer almak isteyen insanlardan oluşmaktadır. Yapılan araştırmaların, edinilen deneyimlerin okurlarla paylaşılması için titiz bir çalışma yürütülmekte ve en yüksek fayda sağlanması amaçlanmaktadır.

Bu hususta, Yazar Olmak platformunun yazarlarının kendilerini geliştirmeleri ve aynı zamanda diğer yazar ve yazar adaylarıyla tecrübelerini ya da bilgilerini paylaşmaları asıl amaçtır.

Bilinmesi gerekir ki, Yazar Olmak platformu yazarları, deneyim ve bilgilendirmelerinde hiçbir şekilde “şunu yapmazsanız yazar olamazsınız” diyemez. Çünkü bu tarz bir yaklaşımın doğru olmadığını bilir, motivasyon ve fayda sağlama sorumluluğunu üstlenir. Tüm paylaşımlar, öneri mahiyetindedir ve yazarın sorumluluğundadır.

Yazar Olmak, 3. kişi ya da kişileri eleştirebilir, eleştirilere yanıt verme hakkı, eleştirilen şahsın ya da şahısların iletişim kanalıyla ulaştıracağı metnin paylaşılması yoluyla sağlanmaktadır.

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin
Hiçbir Şeyi Kaçırmayın

Öğrenme isteğiyle dolu olanların arasına katılın

Abonelik için teşekkürler

Bir şeyler yanlış gitti.